Portýr / bagážista / poslíček

Imperial Hotel Ostrava přijme brigádně (DPP/DPČ) do svého týmu portýry na denní 12-ti hodiné směny (i So a Ne). Směny se plánují na celý měsíc dopředu vždy po předešlé domluvě. Vhodné pro studenty VŠ. Zdravotní průkaz do potravinářství je podmínkou. 

 

Náplní práce je primárně pomoc hostům se zavazadly, zajištění plynulého provozu parkoviště (není nutný řidičský průkaz), zajištění zásilek na poštu a do čistírny, pravidelné obcházení hotelu atp. 

 

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Název společnosti: CPI Hotels, a.s.
IČO: 47116757
Adresa společnosti: -
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Portýr/dveřník
Mzda: 120,00 - 130,00 Kč / hodina