Skladník v e-shopu (nástup ihned)

Umíš si udržet ve věcech pořádek, je na tebe spolehnutí a nebojíš se občasné manipulace s těžkými věcmi? A dokážeš se ztotožnit s těmito nudnými termíny?

Fyzická zručnost, bezúhonnost, odpovědnost, důslednost, pečlivost, smysl pro logiku, nejlépe i předchozí zkušenost ve skladovém hospodářství.

Min. vzdělání SOU, řidičský průkaz sk. B (menší dodávka), odpovídající zdravotní způsobilost, manuální zručnost, bezúhonnost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, důslednost, soustředěnost, komunikativnost, invence.

Bydliště: nejlépe Brno příp. nejbližší okolí, ideálně nekuřák.

Pokud ano, pak máš dobře našlápnuto 🙂

Co tě čeká především?

Budeš balit balíky a chystat zboží pro zákazníky. Budeš také vybalovat zboží, když přijde od dodavatelů a toto naskladňovat do regálů, prostě příjem/výdej. Uvítáme kolegu s kladným vztahem ke zvířatům případně i s aktivním zájmem o obor \\\\\\\"akvaristika-teraristika\\\\\\\", není to však podmínkou. Na tuto pozici sice není nutná bezprostřední znalost produktů (pozice je vhodná i pro lidi bez praxe v oboru), nicméně počítej s tím, že je třeba se brzy zorientovat v mnoha tisících položkách nejrůznějšího tvaru, velikosti i označení. Ber to jako vzrušující a stále nekončící zábavu, protože vozit nudné palety s bůhvíčím je v porovnání s tímto vážně nuda! 🙂

Jak budeš pracovat?

Měl bys pracovat 8 hodin denně (v rozmezí 8:00 – 17:00, po-pá). Musíš být spolehlivý, zodpovědný a mít smysl pro pořádek. No a samozřejmě bys měl umět alespoň základně pracovat s počítačem, bez toho se člověk dnes už neobejde. Pracujeme v jednosměnném provozuBEZ stresu, směn či víkendových služeb. O víkendech a svátcích jsme doma s našimi blízkými a užíváme si volna a čerpáme síly na náročný pracovní týden 🙂 Preferujeme dlouhodobou spolupráci a více odpracovaných a zaplacených (platíme za čas) hodin. Jsme zkrátka menší firma, kde zaměstnanci nejsou jen číslo v evidenci.

A co za to?

Nástupní mzda samozřejmě dle schopností a zkušeností od cca 22-26.000,-. Nejdřív to prostě chce ukázat, co vlastně umíš a jestli jdeš do toho po hlavě. Časem tě nějaká ta odměna za dobře vykonanou práci určitě nemine 🙂

Pokud jsi to dočetl až sem, a stále máš zájem. ozvi se na tel. Pošli nám životopis a nejlépe i pár řádků navíc a třeba to vyjde!

Předem děkujeme.

Název společnosti: AKVA-TERA.CZ (SK)
IČO: 65856066
Adresa společnosti: -
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Skladník
Mzda: 22 000,00 - 26 000,00 Kč / měsíc